Доступність посилання

ТОП новини
26 Березень 2019, Київ 10:57

«Єдиний Центр» обере нове керівництво


Сьогодні на з’їзді «Єдиного Центру» оберуть нове керівництво партії.

У матеріалах, розданих делегатам з’їзду, міститься пропозиція переобрати політичну раду партії. Крім представників регіональних організацій партії, до складу політради пропонується включити народних депутатів Ігоря Кріля, Лесю Оробець, Василя Петьовку, Віктора Тополова і Кирила Куликова.

Також пропонується включити до складу політради Віктора Балогу, директора Інституту глобальних стратегій Вадима Карасьова, журналіста Данила Яневського, Михайла Плужнікова та інших.

Крім того, планується затвердити зміни до статуту партії та програмні засади виборчої кампанії.

У проекті стратегії виборчої кампанії «Єдиного Центру» на місцевих виборах 31 жовтня 2010 року пропонується зобов’язати голів регіональних і територіальних організацій «Єдиного Центру» забезпечити якісний підбір і своєчасне подання кандидатур до складу дільничних виборчих комісій.

Голови регіональних і територіальних організацій «Єдиного Центру» мають здійснити якісний відбір і своєчасне висування реєстрації кандидатів у депутати від партії як у багатомандатних округах, так і в одномандатних мажоритарних округах, і кандидатів від «Єдиного центру» на посади міських голів.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG