Доступність посилання

ТОП новини
21 Січень 2019, Київ 12:01

Генерал Петреус не впевнений у доцільності виводити війська з Афганістану


Командувач міжнародних і американських сил в Афганістані, американський генерал Дейвід Петреус заявив, що бачить прогрес у війні в Афганістані. Однак, за його словами, досі не зрозуміло, чи готова Америка задовольнити мету президента Барака Обами почати виведення американських військ з Афганістану в липні наступного року.

В інтерв’ю американському телебаченню Петреус заявив, що в боротьбі з повстанським рухом «Талібан» були успіхи та падіння, і зараз рано ще вирішувати, наскільки успішним було б виведення.

Щодо прогнозованої дати виведення американських військ з Афганістану, Дейвід Петреус заявив: «Ця дата (11 липня 2011 року) початку процесу виведення залежить від обставин. Якщо обставини дозволять, ми передамо завдання афганським колегам, силам безпеки, різним урядовим інституціям, це зменшить відповідальність наших сил».

Петреус заявив, що він має намір дати його «найкращу професійну пораду» президентові США Бараку Обамі щодо доцільності початку виведення військ з Афганістану у липні наступного року.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG