Доступність посилання

ТОП новини
17 Серпень 2018, Київ 18:52

В Австралії на виборах немає переможця


За результатами суботніх парламентських виборів в Австралії виглядає, що ця країна вперше за десятиліття матиме уряд меншості. Виборці не дали достатньої підтримки ні одній із головних політичних сил, щоб вона змогла сформувати уряд, підтриманий більш як половиною парламентарів.

Як повідомила в неділю Виборча комісія Австралії, на виборах до нижньої Палати представників австралійського Парламенту головні суперники – лівоцентристська Австралійська партія праці (Австралійська лейбористська партія) і правоцентристська Коаліція, як називають об’єднання Ліберальної партії Австралії і Національної партії Австралії, отримують по 71 місцю. Ці дані ще не є остаточними. Для створення уряду більшості треба принаймні 76.

Прем’єр дотеперішнього уряду лейбористів Джулія Ґіллард заявила, що готова поборотися за те, щоб очолити й наступний уряд. Вона також пообіцяла, що нинішній склад уряду гарантує стабільність на час до створення нового.

Тим часом лідер досі опозиційної Коаліції і лідер лібералів Тоні Абботт оголосив, що негайно починає переговори з незалежними кандидатами, щоб разом із ними створити новий уряд і замінити нинішній.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG