Доступність посилання

ТОП новини
19 Січень 2019, Київ 22:28

Сьогодні президент США виступить із зверненням до народу


У вівторок 31 серпня пізно увечері за європейським часом президент США Барак Обама виступить перед американським народом зі зверненням, у якому розповість про нову роль американських військових в Іраку. Очікується, що президент пояснить американцям, яких успіхів Сполучені Штати досягли в Іраку з 2003 року, підкреслить відданість США цілям забезпечення стабільності в Іраку, і віддасть належне жертвам, яких зазнали американські військовослужбовці.

За даними міністерства оборони США, число американських військовослужбовців, загиблих в Іраку, перевищує 4000 осіб, а кількість поранених склала майже 32 000.

Напередодні на брифінґу у Вашингтоні прес-секретар Білого дому Роберт Ґіббз повідомив, що Обама постарається в більш широкому контексті пояснити, що часткове виведення військ з Іраку означає для національної безпеки і боротьби з Аль-Каїдою в Афганістані, в Південно-Східній Азії та в інших регіонах.

Президент Обама встановив крайній термін виведення американських військ із Іраку на кінець 2011 року. До цього часу близько 50 000 американських військовослужбовців будуть консультувати і надавати сприяння підрозділам іракської армії, проводити антитерористичні операції і забезпечувати захист американців, у тому числі дипломатів, які перебувають у цій країні.

Врегулювання політичної ситуації в Іраку є одним із пріоритетних завдань віце-президента Джозефа Байдена, який перебуває з візитом в Іраку. Від імені адміністрації Обами Байден оголосить про офіційне завершення військової місії США і про передачу повноважень із гарантування безпеки силам іракської армії.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG