Доступність посилання

ТОП новини
26 Березень 2019, Київ 07:53

Байден: США та Ірак почали новий розділ у своїх відносинах


Віце-президент США Джозеф Байден, виступаючи на церемонії початку нової операції американських військ в Іраку під назвою «Новий Світанок», заявив про початок нового розділу у відносинах США та Іраку: «Операція «Свобода Іраку» завершена, але американська присутність в Іраку триває, і сьогодні починається нова місія: операція «Новий Світанок». Ця церемонія присвячена не лише зміні командування, а й початкові нового розділу в наших з Іраком відносинах». Він закликав політичні сили Іраку якомога швидше сформувати новий уряд і висловив сподівання, що це станеться найближчим часом і що новий уряд відображатиме реальні результати парламентських виборів, які пройшли в цій країні 7 березня.

В Іраку до кінця 2011 року залишаються 50 тисяч американських військових, які допомагатимуть вишколювати іракські сили безпеки.

Керувати американськими силами в Іраку від сьогоднішнього дня буде Ллойд Остин. Він отримав командування від генерала Рея Одьєрно, який при цьому заявив: «Навіть сьогодні є ті, хто сумнівається у здатності іракських сил взяти на себе повну відповідальність у сфері безпеки. Сьогодні я стою перед вами і заявляю: вони до цього повністю готові», – заявив генерал, передаючи командування.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG