Доступність посилання

ТОП новини
15 Листопад 2018, Київ 22:40

СБУ цікавилася діяльністю фонду «Відродження» – заява фонду


До декількох громадських організацій Київської області, які виконують проекти, що фінансуються фондом «Відродження», звернулися співробітники СБУ з запитом інформації про цілі та завдання проектів, їхню фінансову складову та оцінку їх впливу на передвиборну ситуацію в Україні. Про це йдеться в заяві виконавчого директора фонду Євгена Бистрицького, опублікованій на офіційному сайті фонду.

За словами Бистрицького, оскільки жодний з проектів не має політичної складової, зустріч на цьому й завершилася.

«У зв’язку з цим Адміністрація Фонду просить відповідні структури взяти до уваги, що МФВ згідно з його статутом не має права підтримувати ініціативи жодної політичної партії. Також просимо звернути увагу на той факт, що фонд під час різноманітних виборів ніколи не підтримував ініціативи, які були направлені на щось інше, аніж на чесність та свободу волевиявлення. Якщо ми й будемо підтримувати громадські організації під час виборів восени 2010 року, то ця підтримка спрямовуватиметься саме на такі позапартійні ініціативи», – мовиться в повідомленні.

Крім того, Бистрицький заявляє, що «якби СБУ спрямовувала власні сили, накопичені за рахунок виборців-платників податків, на те, щоб дійсно забезпечити чесність виборів, невикористання адмінресурсу», то такі фонди, як «Відродження», «могли б з набагато більшою користю спрямовувати вивільнені фінансові ресурси на розвиток відкритого, некорумпованого, демократичного суспільства в Україні».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG