Доступність посилання

ТОП новини

Україна і Росія домовилися про прикордонну співпрацю


Україна та Росія підписали програму міжрегіональної та прикордонної співпраці на 2011-2016 роки. Церемонія підписання двосторонніх документів відбулася сьогодні за підсумками першого Українсько-російського міжрегіонального економічного форуму в Геленджику (Росія).

З української сторони документ підписали міністр регіонального розвитку та будівництва Володимир Яцуба, з російської – міністр регіонального розвитку Віктор Басардін.

Крім того, за підсумками форуму підписали протокол про співпрацю між російським і українським союзами промисловців і підприємців про спільні дії щодо поглиблення двосторонньої міжрегіональної та ділової співпраці.

Голова адміністрації Краснодарського краю Олександр Ткачов і голова Запорізької обласної державної адміністрації Борис Петров підписали план заходів щодо реалізації угоди «Про торговельно-економічну, науково-технічну та культурну співпрацю» на 2011-2012 роки.

Перший Українсько-російський міжрегіональний економічний форум у Геленджику відбувався під головуванням президентів України та Російської Федерації Віктора Януковича і Дмитра Медведєва.
XS
SM
MD
LG