Доступність посилання

ТОП новини

У Тимошенко взяли підписку про невиїзд – ГПУ


Слідчий Головного слідчого управління Генеральної прокуратури обрав запобіжний захід для лідера партії «Батьківщина», колишнього прем’єра Юлії Тимошенко у вигляді підписки про невиїзд. Про це повідомила прес-служба Генпрокуратури.

У відомстві заявили, що Генпрокуратура порушила проти Тимошенко кримінальну справу за статтею «перевищення влади, що спричинило тяжкі наслідки». За даними прес-служби, зараз Тимошенко ще перебуває в статусі підозрюваної, тому що їй ще не висунули обвинувачення.

Вказана стаття Кримінального кодексу передбачає покарання на термін від 7 до 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю терміном до 3 років.

Після свідчень у прокуратурі Тимошенко заявила про порушення проти неї справи за підозрою в нецільовому використанні коштів від продажу квот на викиди парникових газів у рамках Кіотського протоколу.

Відповідаючи на запитання, чи змінений її статус у справі, Тимошенко зазначила, що слідчий хотів висунути їй обвинувачення за зазначеною справою, а також підписку про невиїзд, але він не має права робити цього без її адвоката.

Наступного разу, за словами Тимошенко, її викликали до прокуратури на 20 грудня.
XS
SM
MD
LG