Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко вийшла з Генпрокуратури


Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявляє, що сьогодні у Генпрокуратурі її розпочали знайомити з усіма документами, що стосуються її кримінальної справи. Про це вона сказала журналістам після виходу із будівлі, де розташоване Головне управління з розслідування особливо важливих справ.

Допит тривав майже півтори години, і після нього Тимошенко вийшла з приміщення прокуратури зі словами: «Наразі все нормально».

«Сьогодні мене розпочали знайомити з кримінальною справою щодо виплати пенсій», – сказала вона. Тимошенко зауважила, що сьогодні їй пред’являли графіки того, як швидко мають бути прочитані документи справи. «Сьогодні мені пропонували висловити свої думки відносно того, як я можу і мушу знайомитися зі справою», – наголосила лідер «Батьківщини».

За словами Тимошенко, сьогодні вона отримала доказ, що все досудове слідство було сфальсифіковане. «Не було необхідної експертизи, не були зроблені усі необхідні слідчі дії, проігноровані були всі можливості опитати свідків, не було зроблено те, що вони мусять робити за законом», – сказала лідер партії «Батьківщина».

Вона також висловила переконання, що на етапі проведення судового засідання також будуть сфальсифіковані його результати.

Тимошенко також заперечила твердження Генеральної прокуратури, яка заявляла, що лідер БЮТ вчора пробула на допиті понад 11 годин із власної ініціативи, знайомлячися з матеріалами своєї справи.
XS
SM
MD
LG