Доступність посилання

ТОП новини

Журналісти вимагають від Ющенка вплинути на свою охорону


Київська незалежна медіа-профспілка закликає можновладців влаштовувати день відкритих дверей у їхніх маєтках.

Про це повідомили у прес-службі медіа-профспілки у зв’язку, зокрема, з інцидентом у середу між охоронцями дачного комплексу екс-президента Віктора Ющенка та журналістами в селі Нові Безрадичі.

Київська незалежна медіа-профспілка вимагає від колишнього Президента Ющенка вплинути на свою охорону, яка сьогодні затримала двох журналістів через те, що вони знімали будинок екс-глави держави. КНМП вважає такі дії охоронців неприпустимими, йдеться у повідомленні.

Медіа-профспілка нагадує також, що Віктор Янукович не виконав свою обіцянку запросити журналістів до своєї резиденції Межигір’я. Вона закликає главу держави не лише виконати свою обіцянку, але подати самому приклад відкритості і зобов’язати інших членів своєї команди влаштовувати час від часу день відкритих дверей, під час якого пускати до своїх маєтків не лише журналістів, а й усіх бажаючих.

Народ має право знати, як живуть його слуги. За умов відкритості відпаде потреба воювати з журналістами, які доносять до народу суспільно-важливу інформацію, переконані у медіа-профспілці.

Раніше в середу журналісти видання «Обозреватєль» Анатолій Шарій та Олександр Чаленко повідомили, що їх майже на годину затримала приватна охорона біля будинку Віктора Ющенка в селі Нові Безрадичі, але після дзвінка до прес-секретаря колишнього Президента Ірини Ванникової журналістів із вибаченнями відпустили.
XS
SM
MD
LG