Доступність посилання

ТОП новини
17 Січень 2019, Київ 05:07

На честь Дня Соборності у Харкові утворили живий ланцюг


У центрі Харкова біля пам'ятника Тарасові Шевченку представники громадських організацій та опозиційних політичних сил сьогодні провели мітинг на честь Дня Соборності України.

Учасники акції виконали молитву, гімн України, поклали квіти до пам'ятника, а також взялися за руки і на знак єдності українського народу утворили «живий ланцюг» – від вулиці Совнаркомівської до Іванова. Участь у заході взяли близько сотні людей.

Також під час урочистостей опозиційні партії Харківщини підписали декларацію про створення постійно діючої Координаційної Ради «з метою захисту громадських та державних інтересів в області».

Ще кілька десятків людей вже на майдані Свободи з пазлів виклали карту України і таким чином символічно поєднали усі області країни.

Крім того, зранку у Харкові відбулися офіційні урочисті церемонії покладання квітів до пам'ятників Тарасу Шевченку та Монументу Незалежності. Участь у них взяли представники місцевої влади, депутати... Покладання квітів чиновниками відбувалося з символікою та прапорами Партії регіонів. Державних прапорів було вкрай мало.

Великий державний прапор біля пам‘ятного каменя на честь проголошення Незалежності України розгорнули активісти ВО «Свобода».

Кожен охочий зміг прикріпіти до полотнища листок із назвами тих чи інших понять, що єднають українців: «кров», «мова», «історія» тощо. До акції, за словами організаторів, долучилися близько двохсот людей.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG