Доступність посилання

ТОП новини

Треба вітати, що влада наводить елементарний порядок – регіонал


«Ми з вами повинні (це моя особиста позиція) вітати те, що влада починає діяти в напрямку наведення елементарного порядку. Я сьогодні бачу, що притягуються до кримінальної відповідальності ті особи, які є урядовцями вже за нинішньої влади, і будуть далі притягуватись, якщо будуть далі зловживати службовим становищем», – заявив в ефірі Радіо Свобода Володимир Олійник, народний депутат від Партії регіонів.

Народний депутат не бачить «одностороннього підходу» щодо судового переслідування високопосадовців.

«Два заступники міністрів притягаються до відповідальності, серед них є Бондар. Я кажу не про відповідальність, але правоохоронні органи мають до них питання. Бо ми не ставимо питання щодо винуватості, це компетенція суду. Сьогодні є питання до Гриценка, йдуть відповідні процедури розслідування. І колишнього, і голову облдержадміністрації, якого вже призначав нинішній Президент, і так далі. Тому не можна говорити, що влада однобоко підходить до цього питання. Але я вам даю гарантію, що найближчим часом будуть і інші особи, у тому числі від влади. Тому що Президент попередив, щоб не гралися з бюджетом, із державними коштами. Президент на нарадах підкреслював, що ви будете нести відповідальність, іншого виходу немає. Бо звинувачення будуть звучати з боку преси, суспільства, Європи. Чому ж однобокий підхід? Якщо і ці посадовці будуть попадатись на злочинах, так само будуть нести відповідальність. Ви будете свідками цього процесу», – заявив Олійник.

За його словами, «тенденція про притягнення до відповідальності загальна і до тих, хто вкрав, і тих, хто сьогодні пробує зловживати службовим становищем...».


XS
SM
MD
LG