Доступність посилання

ТОП новини
16 Січень 2019, Київ 17:58

Клюєв: з Єгипту сьогодні і завтра евакуюють 373 українців


Перший віце-прем’єр, міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв заявляє, що 4 і 5 лютого з Єгипту евакуюють 373 громадян України.

За його словами, механізми евакуації затвердили на засіданні спеціального оперативного штабу. Як заявив Клюєв, МНС забезпечить авіарейс за маршрутом Київ-Хургада-Київ у п’ятницю й авіарейс Київ-Каїр-Київ у суботу, а в разі необхідності можливе направлення до Єгипту додаткового літака.

За останніми даними, Єгипет висловили бажання залишити 260 громадян України з міста Хургада, 96 – з Каїра, 17 – із Александрії.

На засіданні також обговорили заходи, пов’язані із зустріччю українських громадян, а також їх транспортуванням у Києві. Вирішили, що МНС спільно з Міністерством фінансів опрацюють можливість у разі необхідності безкоштовно розмістити їх у столиці, а також доставити за місцем проживання до інших регіонів України. Клюєв також зауважив, що за складання списків евакуйованих і забезпечення їх посадки на літаки в Каїрі та Хургаді відповідає Міністерство закордонних справ України.

Також на засіданні вирішили, що Міністерство культури проведе додаткову роботу з туристичними операторами, які, незважаючи на надзвичайні події в Єгипті та рекомендації МЗС щодо небезпеки перебування в цій країні, продовжують направляти туди туристів.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG