Доступність посилання

ТОП новини
15 Листопад 2018, Київ 07:49

Україна передала головування в ГУАМ Молдові


Засідання Ради міністрів закордонних справ країн ГУАМ відбулося сьогодні у штаб-квартирі Секретаріату ГУАМ у Києві. На цьому засіданні Україна передала головування в організації Молдові.

Які ще питання обговорювали глави МЗС, Радіо Свобода розповів директор департаменту інформаційної політики Міністерства закордонних справ України Олег Волошин.

«Україна передає головування Молдові, а Молдова головування приймає. Організація для нас важлива, в тому числі для спілкування з питань енергетики. Це розвиток спільних енергетичних проектів. Україна розглядає ГУАМ переважно в цьому сенсі: в якості зони вільної торгівлі, в якості енергетичного коридору. Ми вийшли на позитивну динаміку з країнами-членами ГУАМ, докризового рівня досягли зокрема з Азербайджаном», – сказав представник МЗС.

До Організації за демократію та економічний розвиток входять Грузія, Україна, Азербайджан та Молдова. ГУАМ була створена як політичний союз у 1997 році для протистояння впливу Росії в регіоні. Нині ця організація серед своїх пріоритетів називає економічну співпрацю.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG