Доступність посилання

ТОП новини

МВС: у справі Климентьєва незабаром будуть підозрювані


У справі про зникнення харківського журналіста Василя Клементьєва «незабаром можуть з’явитися підозрювані». Про це сьогодні в Харкові заступник міністра внутрішніх справ України, керівник головного слідчого управління МВС Василь Фаринник.

За його словами, слідчі ведуть клопітку роботу щодо пошуку свідків зникнення головного редактора газети «Новий стиль» Василя Климентьєва.

До уваги беруться навіть матеріали, отримані в результаті космічної зйомки. «Десять тисяч людей пройшли через наші руки, вивчалися неупізнані трупи. Зараз опрацьовуються чотири версії. В ході їх розгляду коло людей поступово звужується. Але є кілька людей, які до нас не з’являються. У них потрібно прояснити деякі питання, які нас цікавлять», – заявив заступник голови МВС. Водночас високопосадовець не назвав прізвища людей, які цікавлять міліцію і які не з’являються на допити, щоб ці відомості після публікації не зіграли на користь підозрюваним. «Серед цих людей є ті, хто вже оголошений у розшук харківською обласною прокуратурою і судом», – зазначив Василь Фаринник.

У серпні минулого року рідні головного редактора харківської газети «Новий стиль» Василя Климентьєва звернулися до Дзержинського райвідділу міліції Харкова із заявою про те, що напередодні журналіст пішов із дому і не повернувся. Під час перевірки працівники міліції встановили, що напередодні Василь Климентьєв виїхав з дому з невідомим чоловіком на автомобілі сріблястого кольору. Пізніше слідчий відділ Дзержинського райвідділу міліції Харкова порушив кримінальну справу за статтею «умисне вбивство».

Василь Климентьєв спеціалізувався на журналістських розслідуваннях, пов’язаних із розкриттям фактів корупції. Правоохоронці відпрацьовують у справі кілька версій, серед них смерть через професійну діяльність. Зникнення українського журналіста викликало занепокоєння у низки європейських структур.
XS
SM
MD
LG