Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 10:38

Україна готова допомогти Японії


Міністерство надзвичайних ситуацій України, виконуючи указ Президента України Віктора Януковича, готове оперативно направити необхідну допомогу до Японії, яка постраждала від стихійного лиха.

Як повідомили у прес-службі відомства, до готовності вилетіти у зруйновану країну приведені загін рятувальників із спеціальним обладнанням для роботи в районах, постраждалих від землетрусу. Загалом – 45 осіб, а також навчені шукати людей під завалами собаки.

Міністерство спорядило гідропневматичне рятувальне обладнання і засоби малої механізації, що дають змогу здійснювати розрізання металевих конструкцій та піднімати бетонні плити великої ваги. Зібрані комплекти альпіністського спорядження і засоби освітлення. Крім того, у разі потреби працювати у зоні, ураженій радіаційними викидами, загін оснащений засобами радіаційно-хімічної розвідки та захисту.

Всі пропозиції про надання допомоги через МЗС України передані до посольства Японії в Україні. В разі звернення офіційного Токіо, уряд невідкладно направить усі необхідні засоби порятунку людей.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG