Доступність посилання

ТОП новини

Герман заступається за Кучму


Заступник голови адміністрації Президента Ганна Герман закликає не допускати приниження гідності другого глави незалежної України (1994-2005 роки) Леоніда Кучми і виступає за об’єктивне розслідування «справи Гонгадзе».

«Я все чекаю, що ось-ось знайдеться людина з колишніх соратників Леоніда Даниловича, яка вийде і скаже привселюдно: «Схаменіться, люди. Навіщо ви принижуєте гідність старшого чоловіка, який 10 років і, до речі, років не гірших, був президентом України»?», – написала Герман у своєму блозі на «Українській правді».

При цьому вона додала: «Кучма – не мій кумир і не герой мого роману, але він – частина історії України. Я теж колись ходила на акцію «Україна без Кучми», і я зовсім не проти того, щоб правоохоронні органи об’єктивно розслідували все, що належить за законом».

«Але коли «один у країні майор» дозволяє собі зневажливе і хамське «фейсом об тейбл його» стосовно президента України, і коли при цьому ніхто не продемонструє майору презирства й осуду за таке хамське поводження, то стає соромно за всіх нас», – зазначила заступник голови адміністрації Президента.

Перед відвідуванням Головного слідчого управління Генпрокуратури 23 березня, коментуючи відмову Леоніда Кучми зустрічатися з ним на очній ставці, колишній охоронець Кучми Микола Мельниченко заявив: «Що значить не хоче? У наручники! Фейсом об тейбл! Є процесуальні кроки, і він зобов’язаний».

Ганна Герман закликає: «Нехай переможе справедливість. Хай знайдуть справжніх винних у вбивстві Гонгадзе, але нехай ця страшна історія все-таки навчить нас мати гідність і в жалобі».

Леонідові Кучмі висунули обвинувачення в перевищенні влади і службових повноважень, яке призвело до загибелі журналіста Георгія Гонгадзе. Аудіозаписи колишнього офіцера Держохорони майора Миколи Мельниченка визнані речовими доказами у справі.
XS
SM
MD
LG