Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2018, Київ 07:08

Україна та Франція в Каннах підпишуть договір про спільне кіновиробництво


Міністр культури України Михайло Кулиняк та його французький колега Фредерік Міттеран підпишуть угоду про спільне кіновиробництво між Україною та Францією під час Каннського фестивалю, заявляє керівник Державного агентства з питань кінематографії Катерина Копилова.

За словами Копилової, підписання угоди, яка «укладається вперше в історії незалежної України», відбудеться 14 травня в Каннах, термін її дії – два роки. Як зазначила Катерина Копилова на прес-конференції в четвер у Києві, українська сторона приділила особливу увагу в угоді розділу про кінематографічну освіту.

У свою чергу президент Української кінофундації Андрій Халпахчі повідомив, що на Каннському кінофестивалі будуть представлені дев’ять українських короткометражних фільмів, проте повнометражні стрічки українського виробництва в конкурсі представлені не будуть.

Крім того, в Українському національному павільйоні в рамках Каннського фестивалю 11-21 травня відбудеться презентація фільмів, об’єднаних під назвою «Нове українське кіно». Також на Каннському кіноринку відбудеться презентація двох українських проектів: фільму «ROCK'N'BALL» і кіноальманаху «Закохані у Київ», який складатиметься з дев’яти короткометражок (аналогічно фільмам «Париж, я люблю тебе», «Нью-Йорк, я люблю тебе»), повідомив Андрій Халпахчі.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG