Доступність посилання

ТОП новини

«Батьківщина» вимагає звільнити віце-мера Калуша «за образу галичан»


Івано-Франківська обласна та Калуська міська партійні організації «ВО «Батьківщина» вимагають звільнити заступника міського голови Калуша з питань медицини Віталіну Радецьку «за порушення Присяги державного службовця, що виразилося в приниженні честі, національної гідності та релігійних почуттів громадян України».

Як повідомили у прес-службі партії, крім того, «Батьківщина» вимагає від міського голови Калуша Ігоря Насалика звернутися до прокуратури щодо наявності факту кримінального злочину в діях його заступниці.

«Дії та вчинки міського голови Калуша І. Насалика, депутатського корпусу Калуської міської ради щодо оцінки та прийняття рішення по заступнику міського голови В. Радецькій будемо вважати лакмусовим папірцем на патріотизм та повагу до виборців Галичини», – резюмується у документі.

Як повідомляли раніше ЗМІ, Віталіна Радецька, яку запросив із Києва міський голова як «найкращого лікаря України», під час наради обізвала своїх підлеглих і галичан взагалі «цыганами немытыми и нечесаными».

Після цього вона скликала прес-конференцію, на якій назвала провокацією проти неї і мера інформацію ЗМІ про образи з її боку на адресу галичан.
XS
SM
MD
LG