Доступність посилання

ТОП новини
21 Листопад 2018, Київ 14:29

МЗС Росії хоче покарання для «екстремістів» у Львові


Міністерство закордонних справ Росії розраховує на притягнення до відповідальності осіб, які відібрали в співробітників російського консульства вінок зі стрічкою державного прапора Росії й розтоптали його у Львові 9 травня. Про це йдеться в повідомленні прес-служби російського МЗС.

«Розраховуємо, що місцеві правоохоронні органи знайдуть винних, і вони понесуть заслужене покарання, і надалі подібні ситуації будуть виключені з практики двосторонніх відносин», – йдеться в повідомленні.

МЗС Росії заявило, що 9 травня у Львові та «і в низці інших місць західної України мали місце витівки екстремістськи налаштованих націоналістичних сил, що переслідували та ображали ветеранів і громадян, для яких день Перемоги над фашизмом – це святий день».

«Маємо грубе порушення базових норм в галузі прав людини, в тому числі тих, що випливають з Європейської конвенції з прав людини», – йдеться в заяві МЗС Росії.

Російське зовнішньополітичне відомство висловило сподівання, що українська влада буде дотримуватися відповідних міжнародних зобов’язань України в цій сфері.

«Сподіваємося, що мудрий український народ не дозволить екстремістам порушити творчу діяльність сучасної України, завдати шкоди поступальному розвитку плідного й взаємовигідного російсько-українського співробітництва», – сказано в повідомленні.

9 травня у Львові сталася бійка між прихильниками партії «Свобода» і людьми з георгіївськими стрічками. Як повідомив заступник керівника Головного управління МВС у Львівській області, загалом у сутичках 9 травня постраждали 14 осіб, один потерпілий досі залишається в лікарні. За дрібне хуліганство затримали дев’ятьох осіб.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG