Доступність посилання

ТОП новини
16 Січень 2019, Київ 13:44

Тимошенко хоче дискутувати з представниками влади


Колишня прем’єр Юлія Тимошенко просить телеведучих Савіка Шустера і Євгена Кисельова надати їй можливість у прямому ефірі дискутувати з представниками влади, щоб «пояснити людям, що відбувається».

Про це Тимошенко заявила в інтерв’ю «Українській правді» в суботу в залі суду.

Тимошенко як приклад запропонувала запросити її до ефіру разом із Генеральним прокурором Віктором Пшонкою і дати можливість із ним дискутувати.

На питання, коли вона хоче, щоб її запросили на ток-шоу, Тимошенко відповіла: «У будь-який момент, не має значення. Бажано, щоб це було швидше».

Коментуючи висловлювання Шустера про те, що він не може запросити Тимошенко до ефіру, оскільки вона є обвинуваченою стороною в судовому процесі, колишня прем’єр сказала, що «завжди, щоб обмежити свободу слова, знайдеться дуже добре і нібито обґрунтоване пояснення».

«Насправді мені здається, що УТ-1, яке повністю контролюється і керується адміністрацією Президента, не дає можливість правильно і чесно працювати в тому числі програмі «Шустер live», – зазначила вона.

За словами Тимошенко, «Савіку доводиться кожен раз обирати між можливістю продовжувати свою програму, але продовжувати, знаходячи певні компроміси з адміністрацією Президента, або він постане перед загрозою закриття своєї програми».

Печерський районний суд Києва пізно ввечері в суботу призначив на 10-у ранку 29 червня розгляд по суті кримінальної справи, за якою Тимошенко звинувачують у перевищенні влади і службових повноважень при укладенні 2009 року газових контрактів із Росією.

Рішення оголосив суддя Родіон Кірєєв, який головує на процесі, після майже семи годин перебування в дорадчій кімнаті.

За його словами, справа належить до розгляду в Печерському райсуді за одноосібної участі самого судді Кірєєва.

Суд також відхилив більшість клопотань, про які заявляли Юлія Тимошенко і її захисник, народний депутат Сергій Власенко, в перебігу попереднього слухання справи раніше в суботу.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG