Доступність посилання

ТОП новини

Янукович і Медведєв у Москві говоритимуть про кордони і газ – ЗМІ


Київ погодився на створення спільної з «Газпромом» керуючої структури, яка в майбутньому зможе контролювати роботу української газотранспортної системи. Про це повідомляє російська «Независимая газета» з посиланням на джерело, яке було свідком неформальної зустрічі Президента Віктора Януковича з російським прем’єром Володимиром Путіним у суботу в Криму.

Газета зазначає, що 28 червня в Москві планується засідання українсько-російської міждержавної комісії під керівництвом президентів Віктора Януковича і Дмитра Медведєва.

Джерела видання стверджують, що «Київ знайшов аргументи, що дозволяють знизити напруженість в українсько-російських відносинах, не відмовляючись при цьому від євроінтеграції».

Одне з джерел видання повідомило, що Київ погодився на створення спільної з «Газпромом» керуючої структури, яка в майбутньому зможе контролювати роботу української газотранспортної системи.

«Примітно, що в день зустрічі Януковича і Путіна український уряд передав до Верховної Ради законопроект, що зменшує перелік підприємств, заборонених до приватизації. Серед низки стратегічних виробництв, право власності на які може незабаром змінитися, є й національна компанія «Нафтогаз України» з її дочірніми структурами – «Укргазвидобутком», «Укртрансгазом», «Укртранснафтою» і «Чорноморнафтогазом»», – йдеться у матеріалі «Независимой газеты».

Очікується також, що після засідання українсько-російської міждержавної комісії сторони озвучать умови спільного використання Керченської протоки.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG