Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 05:10

Посольство Росії: Можна було знайти інші способи видворення Мєшкова


Колишнього президента Криму Юрія Мєшкова треба було видворити з України гуманнішим способом. Про це агенції «Інтерфакс-Україна» заявили в посольстві Росії в Україні.

«Ніхто не заперечує і ставлення української офіційної влади, і правоохоронних органів до діяльності Юрія Мєшкова. Та водночас він – літня й уже не цілком здорова людина. Можна було знайти інші способи його видворення за межі країни, ніж перевезення морем, через Керченську протоку, під час якого він відчув нездужання», – повідомив співрозмовник агенції.

Водночас, за повідомленням інформагенції, «в посольстві зробили акцент на тому, що «в жодному разі» не ставлять під сумнів рішення офіційної української влади».

Адмінсуд Криму напередодні ухвалив рішення про видворення з території України колишнього президента автономії Юрія Мєшкова з обмеженням в’їзду на 5 років. Служба безпеки України звернулася з відповідним позовом до суду, виходячи з того, що Юрій Мєшков допустив висловлювання, які побічно закликають до зміни конституційного ладу України.

Юрія Мєшкова відправили на територію Росії через Керченську поромну переправу 14 липня вночі.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG