Доступність посилання

ТОП новини
21 Листопад 2018, Київ 01:36

Путін: Українські металурги – конкуренти для виробників Митного союзу


Прем’єр-міністр Росії Володимир Путін наголошує, що українські металурги є конкурентами для виробників Митного союзу. Як повідомили у прес-службі уряду РФ, про це він сказав під час спілкування з працівниками Магнітогорського металургійного комбінату, відповідаючи на питання, чим небезпечний вступ України в Митний союз для металургійної галузі.

«Питання зрозуміле і незайве, особливо для металургів, тому що Україна – це, звичайно, країна з розвиненою металургійною промисловістю і, безперечно, це ваш конкурент. Це очевидний факт», – сказав Путін.

Водночас він відзначив, що поки не відомо, чи вступить Україна в Митний союз та Економічний простір. «Політичне керівництво України, наскільки я собі уявляю, поки що таких планів не виношує в практичному вигляді. Що це означає? Це означає, що три країни – Росія, Білорусь і Казахстан домовлятимуться про те, як захищати свій внутрішній ринок від продукції з третіх країн», – наголосив він.

Путін також зазначив, що якщо Україна вирішить приєднатися до Митного союзу, то це «підвищить конкуренцію для металургійної промисловості, та й для деяких інших галузей економіки в Росії».

Водночас Володимир Путін додав, що Росія «навряд чи» погодиться «з умовами, за яких наші партнери захотіли б скористатися перевагами інтеграційного об’єднання, але не брали б на себе жодних зобов’язань».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG