Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 11:24

«Мусульманське братство» в Єгипті починає публічну діяльність


Політичне ісламське угруповання «Мусульманське братство» в Єгипті, що є найчисельнішою за членським складом політичною силою країни, провело в суботу свої перші за тривалий час публічні вибори членів керівництва цієї організації.

Як сказав речник «Мусульманського братства», ці вибори кількох нових членів керівної ради руху свідчать, що «Єгипет змінився».

Їх обрали на заміну тим, які відійшли в керівництво новоствореної «Мусульманським братством» політичної Партії свободи і справедливості, яка змагатиметься на парламентських виборах.

«Мусульманське братство», створене наприкінці 1920-х років у Єгипті, поширює свою діяльність і на інші мусульманські країни. У Єгипті воно було офіційно розпущене з кінця 1948 року, а в 1954 році цілком заборонене й відтоді існувало в підпіллі, а його члени зазнавали жорстоких репресій. Заборону зняли аж навесні цього року, після скинення президента Хосні Мубарака.

«Мусульманське братство» ставить за мету єднання ісламських, у першу чергу арабських, країн і створення широкої ісламської держави й суспільства, всі аспекти життя яких регулювалися б тільки законами ісламу. Ця організація далі заборонена в низці ісламських країн, а в Росії визнана за терористичну.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG