Доступність посилання

ТОП новини

Ірак належно розраховується за бронетехніку – Укроборонпром


Українська сторона в повному обсязі отримала оплату за складену в рамках реалізації контракту з Іраком бронетехніку. Про це повідомляє агенція «Інтерфакс-Україна» з посиланням на прес-секретаря генерального директора державного концерну «Укроборонпром» Юлію Стрижкіну.

«Контракт між Україною та Іраком на поставку бронетехніки виконується відповідно до графіка. Українські виробники, зокрема, Харківське конструкторське бюро машинобудування імені Морозова, а також державне підприємство «Спеціалізована зовнішньоторговельна фірма «Прогрес»» отримали платежі за складену техніку в повному обсязі», – зазначила прес-секретар.

За її словами, інформація про нібито відмову іракської сторони у видачі в’їзної візи до Іраку генеральному директору «Укроборонпрому» Дмитрові Саламатіну не відповідає дійсності. Цю інформацію раніше поширили деякі ЗМІ.

У липні в Харківській облдержадміністрації заявляли про затримку іракською стороною платежів за поставлену в рамках контракту техніку.

У 2009 році дочірнє підприємство держкомпанії «Укрспецекспорт» – держпідприємство «Спеціалізована зовнішньоторговельна фірма «Прогрес»» – уклало контракт з Іраком на суму понад 550 мільйонів доларів, який, як передбачається, має стати одним із серії підготовлюваних угод у сфері військово-технічної співпраці між Україною та Іраком.
XS
SM
MD
LG