Доступність посилання

ТОП новини
20 Січень 2019, Київ 00:58

Правоохоронці заперечують заяви, ніби вони прослуховують Тимошенко


Державна пенітенціарна служба України офіційно заперечила в вівторок твердження партії «Батьківщина» й заявила, що ніяких технічних засобів додаткового спостереження в камері Київського слідчого ізолятора, де перебуває Юлія Тимошенко, немає, а твердження партії неправдиві.

У прес-релізі також мовиться, що конфліктних ситуацій зі співкамерниками у Тимошенко не виникало, претензій від неї щодо умов тримання на адресу керівництва Київського СІЗО не надходило.

Так Державна пенітенціарна служба відповіла на оприлюднену раніше в вівторок заяву прес-служби партії «Батьківщина», лідером якої є Юлія Тимошенко, що в камері в Лук’янівському СІЗО, в якій її утримують, за місяць до її арешту «під час ремонту було встановлено техніку для прослуховування».

При цьому «Батьківщина» посилається на анонімну особу і наводить також припущення цієї особи, що в камері, не виключено, може бути й міні-відеокамера і що дві співкамерниці Тимошенко можуть бути інформаторами адміністрації СІЗО. Але жодних доказів цим заявам і припущенням не наведено.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG