Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 10:56

Біржові індекси в світі далі різко падають


Біржові ринки у Сполучених Штатах закрилися в середу зі зниженням показників, зокрема, індексу Dow Jones на 4,6 відсотка.

Продовжилося зниження і на європейських ринках – в Італії більш як на 6 відсотків, у Німеччині більш як на 5, в Іспанії на 4,7, у Великій Британії на 3 відсотки.

Так само і у Франці провідний індекс біржової активності впав на 3,8 відсотка внаслідок найбільшого за 23 роки зниження ціни акцій другої найбільшої банківської установи Société Générale і побоювань про можливе зниження кредитних рейтингів Франції, які врешті не підтвердилися.

Ринки далі переживають рішення рейтингового агентства Standard & Poor’s кінця минулого тижня знизити кредитний рейтинг США на одну позицію з найвищого можливого, а також непокояться щодо стану економік європейських країн, які користуються спільною валютою євро.

Крім того, рейтингове агентство Fitch, яке попри побоювання все ж підтвердило найвищий кредитний рейтинг Франції, також заявило, що ще один із членів єврозони, Кіпр, можливо, виявиться нездатний виконати свої фінансові зобов’язання за кінець цього року й початок наступного і, найімовірніше, теж потребуватиме міжнародної фінансової допомоги, до якої вже мусили вдатися кілька країн.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG