Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 09:22

МВС пропонує, щоб «листи щастя» надсилала не ДАІ


Міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов вважає, що займатися відеофіксацією порушень правил дорожнього руху та складенням протоколів за результатами повинна не Державна автоінспекція, а спеціальні органи на місцевому рівні. Про це міністр заявив в ефірі Радіо Свобода.

Напередодні ЗМІ повідомили, що голова МВС надіслав листа до Кабінету Міністрів України, у якому нібито просить внести зміни до законів, які дозволили б міліції займатися фото- та відеофіксацією порушень і на основі цього штрафувати власника транспортного засобу.

Анатолій Могильов зазначив, що «зі здивуванням прочитав цю інформацію, тому що це зовсім не так». «Я написав лист до Кабміну, але його мета зовсім інша», – наголосив міністр.

За його словами, МВС вивчає досвід Європи, і «практично в усіх країнах Європи стоять засоби відеофіксації правопорушень на дорогах». «Я хочу, щоб міліція цим узагалі не займалася, щоб це була функція не ДАІ. Нам потрібно зробити на території міст, районів спеціальні органи, які будуть цю інформацію у себе збирати, а потім за цими порушеннями висувати претензії до власника транспортного засобу. Це претензії до власника, а не адмінпорушення водія. Тому що він його придбав і повинен відповідати за те, щоб його засіб не порушував встановлені у державі правила», – розповів Анатолій Могильов.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG