Доступність посилання

ТОП новини
14 Листопад 2018, Київ 13:26

Янукович хоче торгувати з СНД на принципах СОТ


Президент України Віктор Янукович заявляє, що Україна має намір і надалі дотримуватися активної позиції стосовно СНД.

Про це він сказав, виступаючи на засіданні Ради глав держав СНД, яке проходить сьогодні в Душанбе.

«У рамках активізації нашої участі у Співдружності триває інвентаризація документів, не підписаних або підписаних Україною з застереженнями, а також нашого членства в органах галузевого співробітництва. Ми маємо намір і надалі дотримуватися активної позиції стосовно Співдружності», – сказав Янукович.

При цьому він додав, що «разом із тим ми повинні думати про майбутнє. Як кажуть, необхідно невпинно рухатися вперед до досягнення поставлених цілей. Одна з них – підписання Договору про зону вільної торгівлі між державами-учасниками СНД».

«Я б на цьому питанні хотів загострити нашу спільну увагу. Я не бачу підстав, чому цей договір затягується. І просив би, щоб ми з вами спільно на це питання дали відповідь. Для нас дуже важливо, що в ході переговорів із його підготовки сформувалося чітке бачення основних принципів, на яких зона вільної торгівлі буде створюватися, тобто принципів Світової організації торгівлі», – зазначив Президент.

Він висловив жаль, що ні до кінця 2010 року, ні цього року проект Договору так і не був підготовлений до підписання.

«Нам необхідно докласти зусиль для того, щоб уже найближчим часом цей Договір був підписаний», – додав Президент України.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG