Доступність посилання

ТОП новини
13 Листопад 2018, Київ 18:27

ЄС тисне на Україну щодо демократії, але продовжує переговори – PAP


Європейський Союз продовжив у суботу тиск на Україну через порушення в ній засад демократії і права, нагадавши, що майбутню угоду між ЄС і Україною мають ратифікувати парламенти всіх держав-членів Євросоюзу, повідомило польське агентство PAP за результатами неформальної зустрічі міністрів закордонних справ країн ЄС у польському Сопоті.

Водночас Євросоюз дав знати, що переговори про нову угоду між ЄС і Україною триватимуть далі.

Як сказав міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський, у Євросоюзі згодні з українською опозицією, яка сама каже, щоб ці переговори не ставали заручником політичної ситуації в Києві, тож, поки там не сталося чогось іще гіршого, переговори можуть продовжуватися.

Водночас міністр нагадав: переговори з інституціями Європейського Союзу – це одне, а ратифікація очікуваних домовленостей у парламентах країн-членів і Європейському парламенті – то інше. Тим часом, додав він, у Європарламенті в багатьох країнах ЄС дуже критично ставляться до стандартів, за якими відбуваються процеси в Києві.

«Сподіваємося, що українська влада поставиться до цього дуже серйозно», – попередив Сікорський.

Водночас міністр закордонних справ Франції Ален Жуппе, як його цитує польське агентство, на окремій прес-конференції заявив прямо: «З нашого погляду, який є й поглядом більшості, остаточне укладення домовленостей не може настати, доки справа Тимошенко не буде вирішена позитивно».

За його словами, процес у її справі має бути справедливим і очистити колишнього прем’єра від безпідставних звинувачень.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG