Доступність посилання

ТОП новини
18 Січень 2019, Київ 11:58

МЗС України: газова угода 2009 року не відповідає реаліям сьогодення


Костянтин Грищенко
Українсько-російська газова угода, підписана Юлією Тимошенко у січні 2009 року, не відповідає нинішнім особливостям енергетичного ринку. Це вимагає від офіційного Києва переглянути свою енергетичну політику, – наголосив на брифінгу в Києві міністр закордонних справ Костянтин Грищенко.

Коментуючи переговори щодо газових угод з російським колегою Сергієм Лавровим у Москві 5 вересня, Грищенко сказав: «Формула ціни, яка була погоджена у 2009 році, не є ринковою. Інші елементи цих контрактів суперечать сучасній практиці взаємовідносин у цій сфері. Тому ми вважаємо, що найкращий спосіб вирішення проблеми – знайти порозуміння на рівні профільних міністерств та компаній з тим, щоб у результаті отримати як ціну, так й інші умови, які би відповідали справжнім довготривалим інтересам обох сторін».

Мінстр також прокоментував імовірність вступу України до Митного союзу. За словами Костянтина Грищенка, Україна як член Світової організації торгівлі не може вступати до будь-яких об’єднань, які не ґрунтуються на принципах СОТ.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...

Recommended

XS
SM
MD
LG