Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 20:55

Програму соціально-економічного розвитку-2012 ухвалили в першому читанні


За прийняття за основу в першому читанні розробленого Кабінетом Міністрів проекту програми соціально-економічного розвитку на 2012 рік проголосував 271 депутат за мінімально необхідних 226.

Програма соціально-економічного розвитку на 2012 рік передбачає виконання низки заходів, які мають на меті привести до покращення життєвого рівня українців, поліпшення стану навколишнього середовища.

Метою програми також є забезпечення макроекономічної стабільності, відновлення довгострокового кредитування реального сектора економіки й домогосподарств, підвищення конкурентоспроможності вітчизняних товарів на зовнішніх ринках і стимулювання імпортозаміщення, модернізація енергетичної і транспортної інфраструктури, збільшення ефективності держуправління та скорочення диспропорцій у розвитку регіонів.

Фракція «Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина» виступила за повернення на доопрацювання Кабінету Міністрів проекту державного бюджету на 2012 рік, а також проекту державної програми соціально-економічного розвитку на наступний рік і основні напрями розвитку на 2013-2014 роки.

Про це на засіданні Ради сказав голова фракції «Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина» Іван Кириленко, повідомляють «Українські новини». Депутат підкреслив, що в цих документах не передбачається пріоритетність розвитку внутрішнього ринку, немає програм імпортозаміщення та механізмів вирішення демографічних проблем.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG