Доступність посилання

ТОП новини
18 Грудень 2018, Київ 20:57

Росія сподівається, що права «дочок» «Газпрому» будуть дотримані


Міністерство енергетики Росії заявило, що розраховує на дотримання Єврокомісією прав російської сторони у зв’язку з нещодавніми обшуками в партнерів і дочірніх компаній російського «Газпрому».

«У зв’язку з ініційованою Європейською комісією конкурентною перевіркою діяльності низки газових компаній із російськими інвестиціями російська сторона розраховує на те, що в контексті цієї перевірки й пов’язаних із нею процедур будуть дотримані законні інтереси й права російського інвестора і постачальника газу», – сказано в повідомленні російського міністерства.

Представники Єврокомісії провели обшук у газових компаніях у 10 країнах Євросоюзу за підозрою у порушенні антимонопольного законодавства.

«Комісія проводить розслідування ймовірних антиконкурентних дій у постачанні газу в країнах-членах ЄС у Центральній та Східній Європі», – мовиться у заяві Єврокомісії.

Серед компаній, де був проведений обшук, – найбільший постачальник газу в Німеччині, компанія E.ON Ruhrgas, яка є дочірнім підприємством російського «Газпрому», чи австрійська компанія OMV.

Єврокомісія не називала компанії, але заявила, що вони пов’язані з постачанням, транспортуванням та зберіганням газу.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG