Доступність посилання

ТОП новини

Уряд домовляється з «афганцями» і «чорнобильцями»


Кабінет Міністрів і всеукраїнські громадські організації «афганців» і «чорнобильців» підписали в п’ятницю меморандуми щодо врегулювання питань соціального захисту цих категорій громадян, як передбачають створення постійних консультаційних рад для спільного визначення подальших дій на підвищення рівня соціального захисту, повідомила пресова служба уряду.

В офіційному повідомленні також наведено заяви голови Спілки ветеранів Афганістану Сергія Червонописького і голови Всеукраїнської організації «Союз Чорнобиль – Україна» Юрія Андреєва про те, як «конструктивно» працює з ними нинішній український уряд.

Прем’єр-міністр Микола Азаров, який підписав документи від імені Кабміну, заявив, у свою чергу, що його співрозмовники можуть бути певні, що двері уряду «відчинені для їхніх пропозицій».

«Афганці», колишні учасники радянської воєнної кампанії в Афганістані 1980-х років, і «чорнобильці», учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, цими днями протестують по всій Україні проти скасування пільг, передбачене законопроектом, який подали до парламенту Микола Азаров і уряд. Зокрема, в Києві на початку минулого тижня тисячі «афганців» і «чорнобильців» намагалися штурмувати будівлю Верховної Ради.
XS
SM
MD
LG