Доступність посилання

ТОП новини
18 Грудень 2018, Київ 16:47

Ніко Ланґе: вирок Тимошенко ускладнює роботу європейських інституцій в Україні


Робота європейських інституцій в Україні ускладнюється після вироку Юлії Тимошенко. Про це директор Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Ніко Ланґе заявив на прес-конференції у Дніпропетровську.

Він не виключає, що ухвалена в четвер резолюція Європарламенту свідчить: через згортання демократії в Україні Європа може обмежити свою фінансову підтримку.

За його словами, наразі європейським платникам податків важко пояснити, чому Євросоюз за умов фінансової кризи має фінансувати українські реформи.

«Наприклад, мені треба відповідати перед німецькими платниками податків, чому це важливо – давати фінансування в Україну. І якщо вони бачать новини з України і розвиток України, то це не дуже легко, – переконувати людей у Німеччині в умовах фінансової кризи давати гроші на розвиток демократії в Україні, якщо ми там бачимо не прогрес, а регрес», – зазначив Ніко Ланґе.

Представництво Фонду Конрада Аденауера працює в Україні з 1994 року, фонд реалізував півтисячі проектів, спрямованих на підтримку демократії в Україні.

У четвер Європарламент ухвалив резолюцію, де йдеться про те, що збереження вироку колишньому прем’єрові Юлії Тимошенко у нинішньому вигляді містить ризики для укладення угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG