Доступність посилання

ТОП новини

Експерти: Україні бракує фахівців з технічною освітою


Освітня реформа в Україні повинна врахувати особливості ринкового попиту на професії та демографічну ситуацію. Про це заявили сьогодні експерти з Фонду народонаселення ООН та Державної служби статистики.

За їхніми даними, в Україні бракує освічених працівників технічних спеціальностей, натомість кількість фахівців гуманітарного профілю та правників перевищує потреби ринку. Такі перекоси спричинені, серед іншого, недостатньою увагою влади до освітніх проблем.

«Нині ми багато чуємо про потребу освітньої реформи. Але щоб зробити це зважено, треба мати багато інформації. На сьогодні багато людей мають вищу освіту, але саме вони виходять на ринок праці й залишаються безробітними», – стверджує заступник голови Державної служби статистики Наталія Власенко.
XS
SM
MD
LG