Доступність посилання

ТОП новини

МОЗ: від Тимошенко чекають згоди на лікування за планом німецьких фахівців, лікарня не потрібна


За результатами обстеження колишнього Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко та згідно з висновками і українських, і німецьких лікарів вона не потребує оперативного втручання або направлення до спеціалізованого лікувального закладу, заявили сьогодні лікарі Качанівської виправної колонії в Харкові і залучені харківські фахівці на прес-конференції в колонії, про яку повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

Лікарі також повідомили, що чекають згоди від Тимошенко, щоб розпочати її лікування згідно з рекомендаціями міжнародної медичної комісії.

Зокрема, лікар Юлії Тимошенко Тетяна Демченко зазначила, що в перебігу проведених обстежень після зустрічі з німецькими колегами було розроблено комплексний індивідуальний план лікування колишнього прем’єра. Проте, за словами Демченко, Тимошенко станом на сьогодні вже тричі відмовилася від реалізації цього затвердженого плану лікування.

Як тільки Тимошенко дасть згоду на лікування, медики розпочнуть проведення лікування відповідно до затвердженого комплексного індивідуального плану лікування, наголосила Демченко.

Лікар також додала, що стан здоров’я колишнього прем’єра поліпшився з часу огляду спільною міжнародною медичною комісією, мовиться в повідомленні.

МОЗ також наводить слова члена міжнародної комісії, керівника відділу Інституту нейрохірургії Національної академії медичних наук України Євгена Педаченка, який відкинув заяви, ніби Юлії Тимошенко пропонували зробити пункцію спинного мозку. Із такою заявою виступив раніше сьогодні в Верховній Раді захисник колишнього прем’єра Сергій Власенко.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG