Доступність посилання

22 Листопад 2017, Київ 20:45

Обама: ядерна зброя становить глобальну проблему


Ядерна зброя, як і раніше, становить глобальну проблему. Про це у своєму виступі на саміті з ядерної безпеки в Сеулі заявив президент США Барак Обама.

У столиці Південної Кореї лідери понад 50 країн обговорюють, як відвернути потрапляння ядерних матеріалів до рук терористів.

Раніше Обама оголосив про своє бачення світу без ядерної зброї у промовах у Празі в 2009 році та на першому саміті з ядерної безпеки у Вашингтоні, що відбувся у 2010 році.

Очікується, що сьогодні учасники саміту обговорять зусилля з нерозповсюдження ядерних матеріалів на термін до 2014 року.

Перед початком саміту занепокоєння викликали плани Північної Кореї запустити супутник за допомогою балістичної ракети. Країни Заходу побоюються, що це є лише прикриттям для розвитку програми пуску ядерних ракет.

Рада безпеки ООН раніше заборонила Пхеньянові проводити випробування балістичних ракет у межах санкцій, запроваджених проти Північної Кореї, щоб вона відмовилася від розвитку своєї ракетної програми і зрештою від розгортання ядерної програми.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG