Доступність посилання

ТОП новини

У Києві розпочався Всеукраїнський фестиваль писанки


Дерев’яні писанки на дереві у сквері на площі імені Франка
Сьогодні до Києва привезли майже тридцять тисяч писанок з більш як двадцяти міст України, усі вони розміщені у сквері біля Національного театру імені Івана Франка. Ці писанки у рамках Всеукраїнського фестивалю писанки розписали школярі, а також професійні митці відповідно до регіональних традицій.

Фестиваль ініціювали музикант, організатор низки музичних акцій Олег Скрипка та бізнесмен, громадський діяч Ігор Добруцький. Згідно з правилами фестивалю, учні, чиї писанки буде визнано найкращими, отримають спеціальні призи та подарунки.

До того ж, Україною у ці дні мандрує одна велика писанка, яку розписують у різних містах – її буде встановлено у Києві біля театру імені Франка 15 квітня на Великдень, повідомив у коментарі Радіо Свобода Добруцький .

«В обласних містах України у школах був оголошений конкурс на виготовлення писанки. Ми уже 29 тисяч писанок зібрали від школярів, і саме серед них ми будемо обирати переможців. Ми усе збираємо у сквері Франка. Кожне місто – учасник Фестивалю писанки передає у дар Києву тридцять кращих писанок, які перемогли у своєму регіоні. пізніше усі ці писанки ми зберемо у Музеї Івана Гончара», – зазначив Добруцький.

Найбільша писанка 24 серпня, на день Незалежності України, буде виставлена на Хрещатику, – додав він.
XS
SM
MD
LG