Доступність посилання

ТОП новини

Уряд України просить суд у Страсбурзі визнати справу Луценка неприйнятною для розгляду


Валерія Лутковська
Уряд України попросив Європейський суд з прав людини визнати справу колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка проти України неприйнятною для розгляду. Про це на слуханнях заявила уповноважена уряду України у Європейському суді з прав людини Валерія Лутковська.

«Уряд просить суд встановити, що не було порушень в цій справі», – сказала вона.

За словами Лутковської, під час обрання запобіжного заходу для Юрія Луценка національні українські суди виходили з очевидності скоєного ним злочину та можливого тиску з боку колишнього міністра на свідків. Вона зазначила, що суд вирішив, що «інші процедурні заходи не могли забезпечити належну процедурну поведінку заявника».

Представник уряду у Страсбурзькому суді також заявила, що, на думку українського уряду, не використав усіх можливих засобів оскарження свого досудового ув’язнення. «Тому ця справа має бути визнана неприйнятною для розгляду», – наголосила Валерія Лутковська.

Сьогодні Європейський суд із прав людини розглянув скаргу Юрія Луценка, який оскаржує свій арешт і тримання під вартою. Як інформує прес-служба «Народної самооборони», судді заслухали представників українського уряду та адвокатів, після чого взяли паузу для винесення рішення по справі «Луценко проти України». Про дату ухвалення рішення у справі про арешт Луценка буде повідомлено у письмовому вигляді, як того вимагає європейське законодавство, зазначають у партії.
XS
SM
MD
LG