Доступність посилання

ТОП новини

МОЗ: інформація німецького лікаря про діагноз Тимошенко не відповідає дійсності


Голова берлінської клініки Charité Карл Макс Айнгойпль тримає томографічні знімки Юлії Тимошенко, 27 квітня 2012 року
Інформація щодо наявності у Юлії Тимошенко «грижі міжхребцевого диска» не відповідає дійсності. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я України з посиланням на члена міжнародної медичної комісії професора Євгена Педаченка.

«На засіданні комісії 7 березня 2012 року за участю українських та німецьких фахівців щодо результатів обстеження Тимошенко, крім інших, обговорювалися і питання термінології в характеристиці виявлених змін хребта», – зазначив він.

«Публікації в пресі та в інтернет-виданнях про наявність «грижі міжхребцевого диску», з посиланням на слова нашого німецького колеги, не відповідають рішенням вищезгаданого засідання комісії», – сказав Педаченко.

«Якщо згодом хтось із членів комісії змінив свою думку, то інші члени комісії про це поінформовані не були. Крім того, з медичної точки зору не прийнятно обговорювати діагнози пацієнта в пресі», – зауважив він.

Як відомо, раніше лікарі берлінської клініки Charité на прес-конференції назвали діагноз Тимошенко – хронічна грижа міжхребцевого диска.
XS
SM
MD
LG