Доступність посилання

ТОП новини

Українці змагатимуться в олімпійських фіналах із веслування та стрибків у воду


Українська спортсменка Інна Осипенко-Радомська вийшла до фіналу змагань із веслування на байдарках та каное. У півфіналі вона фінішувала другою. Проте це не головне, бо основним завданням було пройти кваліфікацію. Там боротьба за першість почнеться спочатку. Результати заїздів стануть відомі вже 9 серпня.

Українець Ілля Кваша пройшов до фіналу змагань зі стрибків у воду із 3-метрового трампліну. Його колега Олексій Пирогов не потрапив до числа найкращих олімпійців в цьому виді спорту.

У наступному колі змагань із бігу на 200 метрів візьмуть участь три українки: Єлизавета Бризгіна, Христина Стуй та Марія Ремень. Дві останні спортсменки показали найкращий свій результат.

Четверте місце дісталося представниці вітрильного спорту Ользі Маслівець. На останніх метрах гонки суперниця випередила українську спортсменку та відвоювала місце на п’єдесталі пошани.

Загалом на даний момент українці вибороли 9 медалей: 3 золоті та 6 бронзових. У загальному заліку Україна поки що на 17-му місці. Незмінно ведуть перед Китай та США.
XS
SM
MD
LG