Доступність посилання

ТОП новини

Магера: ЦВК розгляне питання списку об’єднаної опозиції в середу


Будівля в Києві, в якій працює ЦВК
Центральна виборча комісія розгляне питання щодо реєстрації партійного списку партії «Батьківщина», за яким балотується об’єднана опозиція, вже в середу, заявив у вівторок заступник голови ЦВК Андрій Магера.

За його словами, цього не зробили в вівторок, бо в ЦВК не встигла отримати деякої інформації від державних органів, від якої залежить реєстрація чи нереєстрація кандидатів.

При цьому він заперечив повідомлення, ніби ЦВК вже відмовила в реєстрації Юлії Тимошенко та Юрієві Луценку, які є на перших місцях цього списку і водночас перебувають в ув’язненні як засуджені.

За чинним законодавством, особи, засуджені за скоєння умисного злочину, не мають права балотуватися на народних депутатів.

У понеділок Магера не виключав, що питання списку об’єднаної опозиції ЦВК могла розглянути вже в вівторок.

Також у понеділок ЦВК відмовила в реєстрації 13 кандидатам за списком «Батьківщини», за яким балотується об’єднана опозиція, через те, що ці кандидати не подали заяв про згоду балотуватися. Ідеться про людей, які були в списку далеко в другій сотні, на непрохідних, як вважають, місцях. Двох із них відразу ж зареєстрували як самовисуванців-мажоритарників.
XS
SM
MD
LG