Доступність посилання

ТОП новини

Європа може запровадити проти України «спокійні економічні санкції» – Кириленко


За умови проведення недемократичних виборів до Верховної Ради Європа може запровадити «спокійні економічні санкції» проти України. Про це сьогодні у Дніпропетровську заявив колишній міністр аграрної політики, депутат Верховної Ради від БЮТ Іван Кириленко, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

«Якщо вони визнають вибори недемократичними, непрозорими, я дуже боюсь, що вони запровадять спокійні, «непомітні» економічні санкції. З Росією – сири, здавалося б, що таке сири, а скільки шуму. Але якщо Європа пред’явить претензії до якості нашої продукції, нам мало не здасться. Колись висунули щодо олії претензії такі, що ми не знали, що робити з галуззю. Я цього боюсь, бо наша економіка – експортна, це скільки сотень робочих місць може постраждати», – сказав Іван Кириленко.

Він також вказав на значну кількість міжнародних спостерігачів, які вже працюють в Україні, фіксуючи передвиборні порушення.

«Влада робить все, щоб сам день голосування пройшов зразково. Я маю на увазі, що вибори робляться до виборів. А сам день голосування стає вже ширмою, тому що до цього вже все зроблено. Міжнародні спостерігачі, які приїхали заздалегідь, звичайно, все це бачать. Ми теж фіксуємо ці речі», – сказав Кириленко.

Він також застеріг, що в сільських регіонах у день виборів може бути застосована нова технологія фальшування: коли виборцеві, який не достатньо поінформований про процедуру голосування, члени дільничних комісій видаватимуть на руки лише один бюлетень – для голосування за партію, а інший фальшуватимуть на користь провладного кандидата-мажоритарника.
XS
SM
MD
LG