Доступність посилання

ТОП новини

УДАР: до війни проти партії долучаються колеги з опозиції


Партія УДАР заявила в п’ятницю, що проти неї за тиждень до виборів розгорнулася «особливо брудна і цинічна кампанія», і до цієї «інформаційної війни і провокацій» долучаються й колеги партії з лав опозиції.

Партія закликала інші опозиційні сили не ставати «на один рівень із Партією регіонів» і не витрачати сили і ресурси на боротьбу з УДАРом, «знищуючи своїх союзників у майбутньому парламенті», бо «дії опозиції на взаємне знищення будуть вигідні тільки Партії регіонів».

«Із нас не треба брати розписок і клятв. Ми дотримуємося свого слова і принципів. І розраховуємо на взаєморозуміння та повагу від колег із опозиції. Партія УДАР ніколи не співпрацювала з партією влади і не робитиме цього, а в будь-якому разі сформує коаліцію з демократичними силами», – наголошено в заяві партії.

Останніми днями Об’єднана опозиція «Батьківщина» виступила з низкою критичних заяв на адресу УДАРу, звинувачуючи цю партію спершу в небажанні домовлятися про узгоджене взаємне зняття мажоритарних кандидатів на користь одне одного, а потім у відмові підписати ще до виборів угоду про майбутню коаліцію. Ця відмова, заявили в «Батьківщині», перетворює УДАР на «союзника регіоналів».

Дивитись коментарі (3)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG