Доступність посилання

ТОП новини

На Дніпропетровщині перед виборами людей масово кладуть до лікарень – опозиція


Опозиція заявляє про масову шпиталізацію людей до лікарняних закладів Нікополя напередодні виборів, повідомили в четвер Радіо Свобода в міському штабі Об’єднаної опозиції «Батьківщина». Нікопольські медики заперечили це.

Як заявив Радіо Свобода керівник штабу Дмитро Бичков, під час прийому лікарі первинної ланки під різними приводами пропонують пацієнтам лягти у стаціонар. За його словами, у лікарнях досі немає уточнених списків виборців, а ті списки, які були представлені, не відповідають дійсності, адже чимало пацієнтів узагалі не живуть у районі.

«Крім цього, в Нікополі різко зросло число виборців, які голосують удома. У перебігу перевірок було виявлено, що заяви від громадян написані однією рукою, довідки виписані одним лікарем, в основному з діагнозом «ішемічна хвороба серця». Як відомо, це старий і перевірений прийом для того, щоб мати можливість здійснювати фальсифікації», – сказав Бичков, додавши, що на половині дільниць уже є по сотні таких заяв.

Представник опозиції заявив, що про ці факти повідомлять міжнародним спостерігачам та правоохоронцям.

Між тим у відділі охорони здоров’я Нікопольської міської ради Радіо Свобода запевнили, що ніякої масової шпиталізації у місті немає.

«У нас після реформи дуже мало ліжок лишилось. Якщо до реформи було 380, то зараз хоча б 300 лишилось. Ще два тижні тому в нас не було куди людей класти. У нас навіть відділення для інвалідів повністю зайняте пацієнтами. Зараз не можна взяти і з вулиці людей покласти. Раніше, коли багато було ліжок, то, може, й можливо, а зараз – ні. Це неправда», – сказала в коментарі Радіо Свобода головний лікар Центру первинної медицини Валентина Горяна.
XS
SM
MD
LG