Доступність посилання

ТОП новини

Заступник голови ЦВК пояснює затримку з отриманням протоколів «людським фактором»


Затримки з переданням протоколів із дільничних до окружних виборчих комісій пояснюються людським фактором. Про це в ефірі 5 каналу заявив заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера.

«Я думаю, тут різні причини. Одні можуть полягати в організаційних моментах, зокрема в тому, наскільки голова окружної комісії здатний організувати роботу своєї комісії, бувають такі, які без досвіду відповідного, тому виникають певні труднощі», – наголосив Магера.

«Другий момент: деякі окружні виборчі комісії вирішили піти відпочити до вівторка, але ЦВК вчасно це помітила, і, фактично, ми їх розвернули назад і пояснили, що в режимі безперервного засідання окружна виборча комісія має прийняти всі без винятку протоколи дільничних виборчих комісій для того, щоб скласти свій власний протокол», – заявив заступник голови ЦВК Андрій Магера.

Сьогодні зранку підрахунок голосів на виборах до Верховної Ради в загальнонаціональному багатомандатному окрузі відбувався повільно. Станом на 6:00 ЦВК обрахувала менш як 87% електронних протоколів, о 9:30 цей показник становить 87,16%.
XS
SM
MD
LG