Доступність посилання

ТОП новини

Інформацію про затримання українських чиновників у Казахстані перевіряють


Міністерство закордонних справ України перевіряє інформацію про затримання у Казахстані двох високопосадовців «Укрспецекспорту». Про це повідомив радник Президента України – керівник Головного управління Адміністрації Президента з питань міжнародних відносин Андрій Гончарук.

«Нічого невідомо. Але МЗС працює над цим питанням… Скажу чесно: тут дуже важко коментувати, що там трапилось», – сказав Гончарук.

Напередодні видання «Дзеркало тижня. Україна» на своєму сайті DT.UA з посиланням на власне джерело поінформувало, що у Казахстані за підозрою у дачі хабара затримали двох високопосадовців державної компанії «Укрспецекспорт». За повідомленням, затримання українців провели ще тиждень тому в міжнародному аеропорту в той момент, коли вони збиралися вилетіти додому. До цього представники «Укрспецекспорту» нібито провели зустріч з посадовцем, що представляв казахстанську владу, і передали йому «подяку» за сприяння в реалізації контрактів. За інформацією з різних джерел, сума хабара становила 200 тисяч доларів.

Одночасно з цим казахстанське телебачення з посиланням на джерело у силових структурах країни поширило заяву про затримання керівника Головного управління озброєнь Міністерства оборони Казахстану Алмаза Асенова за підозрою в отриманні 200 тисяч доларів хабара.
XS
SM
MD
LG