Доступність посилання

24 Вересень 2017, Київ 05:11
Новини | Політика

Прокуратура може попросити про примусову доставку Тимошенко на суд


Представник держобвинувачення у справі про діяльність корпорації ЄЕСУ Марина Капінос не виключає, що 22 березня на наступному засіданні харківського суду сторона обвинувачення клопотатиме про примусову доставку до зали засідань екс-прем’єра Юлії Тимошенко. Про це вона заявила після сьогоднішнього засідання.

«У залежності від її відповіді на запит суду, можливо, державне обвинувачення буде вимушене наступного разу вжити заходів і запропонувати суду організувати примусову доставку», – сказала Капінос.

Перед цим суд переніс засідання в справі ЄЕСУ на 22 березня. Суд також вирішив направити повторний запит Тимошенко про можливість її участі в засіданні в режимі відеоконференції.

Раніше керівник Качанівської колонії Ігор Колпащиков повідомив Радіо Свобода, що Тимошенко сьогодні відмовилася їхати до суду, про що в присутності захисників був складений акт.

Водночас адвокат Тимошенко Олександр Плахтонюк заявив, що перед судом він був у палаті екс-прем’єра, і жодної письмової чи усної заяви про те, що вона відмовляється від доставки від судового засідання, не було.

Як заявили захисники екс-прем’єра, пенітенціарна служба не надасть жодного документу, жодного відеозапису, де було б зафіксовано, що Тимошенко відмовляється від доправлення до суду.

Як зауважують захисники екс-прем’єра, Тимошенко підтверджує, що 4 березня від неї була письмова заява про доставку до суду. Водночас, за словами захисників, коли Тимошенко запитують, чи їде вона на суд, чи ні, вона відповідає: «дійте за законом».

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG